شماره تماس:
۰۹۳۷-۹۸۴-۰۱۶۵
ایمیل:
progrun.co@gmail.com
تیم پروگران چه خدماتی ارائه می دهند؟

خدمات تیم پروگران

برای مشاهده خدماتی که تیم برنامه نویسی و طراحی پروگران ارائه می دهند و همچنین مراحل انجام کار صفحه را اسکرول کنید

طراحی سایت
برنامه نویسی تحت وب

طراحی وب سایت

تیم طراحی و توسعه وب سایت پروگران با بیش از ۹ سال سابقه فعالیت، قادر به طراحی و توسعه انواع وب سایت های سفارشی، پورتال های وب و برنامه های کاربردی (application) تحت وب می باشد. ما از فناوری های پیشرفته، چارچوب های (framework) پیشرفته و روش های اثبات شده به جهت اطمینان از کیفیت بالای کار و قابل گسترش بودن کار در آینده، استفاده می کنیم. همچنین ما دائماً در حال آزمایش و اجرای ایده های نو و خلاقانه هستیم که بتوانیم وب سایت یا وب سایت های شما را به یک منبع درآمدزا و قابل اتکا تبدیل کنیم.

برنامه نویسی موبایل

ساخت اپلیکیشن موبایل

ساخت انواع اپلیکیشن موبایل با بهترین رابط کاربری و تجربه کاربری به صورت کاملا روان و قابل درک برای کاربر، چیزی است که تیم توسعه موبایل پروگران در آن متخصص هستند. ما بسته به نیازهای کسب و کار و جامعه هدف شما، انواع برنامه های موبایل را برای Android و iOS طراحی کرده و توسعه می دهیم. ما از به روزترین تکنولوژی ها در زمینه برنامه نویسی موبایل به همراه بهترین روش های آزمایش شده و اثبات شده در ساخت اپلیکیشن موبایل استفاده می کنیم. تا اطمینان حاصل کنیم که یک اپلیکیشن روان، ساده اما در عین حال زیبا و مطابق با خواسته های کارفرما پیاده کرده ایم.

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل
ساخت اپلیکیشن دسکتاپ (نرم افزارهای تحت ویندوز)
برنامه نویسی تحت ویندوز

ساخت اپلیکیشن دسکتاپ

تیم طراحی و ساخت نرم افزارها یا اپلیکیشن های تحت دسکتاپ (ویندوز) پروگران با داشتن نمونه کارهای متعدد و موفق در این زمینه، انواع نرم افزار ها با موضوعات مختلف از جمله، نرم افزارهای تولید و انبارداری، نرم افزار های فست فود و اغذیه، نرم افزار های مد و پوشاک، نرم افزار های امور مالی و تجاری، امور اداری، امور آموزش و پژوهشی، نرم افزار های سلامت و درمان، نرم افزار های ساختمان و مسکن، نرم افزار های سفر و گردشگری و غیره را ارائه می دهد.

آموزش آنلاین

آموزش زبان های برنامه نویسی

برنامه نویسی را با کلاس های خصوصی آنلاین تیم آموزش برنامه نویسی پروگران بیاموزید. مدرسان این کلاس ها افرادی هستند که حرفه اصلی آنها برنامه نویسی است و نه صرفا تدریس. و این باعث می شود که برنامه نویسی را کاملا کاربردی، به روز و مطابق با نیاز بازار برنامه نویسی بیاموزید. برنامه نویسی تحت وب (طراحی وب سایت)، برنامه نویسی موبایل (ساخت اپلیکیشن موبایل)، برنامه نویسی تحت دسکتاپ (ویندوز) و غیره کلاس هایی هستند که در حال حاضر در حال برگزای است.

آموزش زبان های برنامه نویسی
تیم پروگران چگونه کار می کند؟

مراحل شروع تا پایان یک پروژه

شماره تماس

۹۸۹۳۷۹۸۴۰۱۶۵+

آدرس ایمیل

progrun.co@gmail.com